Ανακοίνωση σχετικά με τις εξετάσεις στα μαθήματα του κ. ΜΙΟΤΤΟ (Πέμπτη, 21 Σεπτεμβρίου 2023)

Για τα μαθήματα «Εισαγωγή στην Ιστορία του Ισλαμικού Κόσμου» και «Ο Μωάμεθ και το Ισλάμ» η προσέλευση των φοιτητών στις εξετάσεις ορίζεται ως εξής:
Όσοι έχουν επίθετο που αρχίζει από Α έως Λ, στις 11:55
Όσοι έχουν επίθετο που αρχίζει από Μ έως Ω, στις 13:25

Για τα μαθήματα «Το Κράτος των Μαμελούκων της Αιγύπτου και της Συρίας» και «Ισλαμική Ιστοριογραφία» η προσέλευση των φοιτητών στις εξετάσεις ορίζεται ως εξής:
 Όσοι έχουν επίθετο που αρχίζει από Α έως Λ, στις 14:55
Όσοι έχουν επίθετο που αρχίζει από Μ έως Ω, στις 16:25

Όλοι οι φοιτητές πρέπει να έχουν μαζί τους την φοιτητική ταυτότητά τους (πάσο). Όσοι δεν το έχουν μαζί τους δεν θα εξεταστούν.
Να μην έχουν κινητά τηλέφωνα, ακόμη και σβηστά, στην αίθουσα κατά τη διάρκεια των εξετάσεων.
Να μην έχουν μαζί τους οι φοιτητές σημειώσεις, φωτοτυπίες, βιβλία κ.τ.λ., ακόμη και αν δεν σχετίζονται με τα μαθήματα στα οποία εξετάζονται.

Ο διδάσκων

Διδάσκων: