Δομή Συμβουλευτικής και Προσβασιμότητας Δ.Π.Θ _διαδικτυακό βιωματικό εργαστήριο με θέμα «Ξεπερνώντας το άγχος εξετάσεων»,

Η Δομή Συμβουλευτικής και Προσβασιμότητας Δ.Π.Θ. διοργανώνει διαδικτυακό βιωματικό εργαστήριο και προσκαλεί φοιτητές/τριες που σπουδάζουν στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης στο εργαστήριο με θέμα «Ξεπερνώντας το άγχος εξετάσεων», που θα γίνει την Τετάρτη 31 Μαΐου στις 11:00- 12:30 (διαδικτυακά).

Οι συμμετέχοντες/ουσες θα έχουν την ευκαιρία μέσα από διαδραστικό τρόπο να συζητήσουν για το άγχος των εξετάσεων, τα αίτια του και να αναπτύξουν δεξιότητες και χρήσιμους τρόπους διαχείρισης του.

Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι και τις 29/05/23 στο email: dosyp@duth.gr
Στο e-mail να αναφέρονται τίτλο εργαστηρίου, ονοματεπώνυμο, τμήμα φοίτησης και τηλέφωνο.