ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ κ. Θ. ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ - ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Καλούνται οι φοιτήτριες και οι φοιτητές που επιθυμούν να εξεταστούν προφορικά με την πλατφόρμα Skype for Business στην εξεταστική Ιουνίου 2020 στα μαθήματα  «Λογοτεχνία της Γενιάς του 1880 και Λαογραφία»,  «Έντεχνος έμμετρος λαϊκός λόγος» και οι επί πτυχίω φοιτήτριες και φοιτητές στα μαθήματα «Αναπαραστάσεις της δεκαετίας του 1940 στη μεταπολεμική λογοτεχνία» και «Η εικόνα του "Τούρκου" στη νεοελληνική πεζογραφία (19ος-20ος αιώνας)» να το δηλώσουν έως τις 30 Μαΐου 2020 με ηλεκτρονικό μήνυμα (τίτλος μηνύματος: Δήλωση συμμετοχής στις εξετάσεις) στην ηλεκτρονική διευθύνσεις του διδάσκοντος a.kougkoulos@gmail.com
ή στην ακαδημαϊκή ηλεκτρονική διεύθυνση akougkou@he.duth.gr
προκειμένου να καταρτιστεί ο κατάλογος με τις ομάδες και τις ώρες κατά τις οποίες θα συνδεθούν οι φοιτητές για να εξεταστούν.

Το μήνυμά σας πρέπει να το απευθύνετε σε μία από τις δύο (και όχι και στις δύο) προαναφερόμενες ηλεκτρονικές διευθύνσεις και να γράψετε το μάθημα ή τα μαθήματα στα οποία επιθυμείτε να εξεταστείτε και τον ΑΕΜ σας. Φοιτήτριες και φοιτητές που δεν θα δηλώσουν την συμμετοχή τους στις εξετάσεις εμπρόθεσμα και όπως παραπάνω ορίζεται, δεν θα μπορέσουν να εξεταστούν στην παρούσα εξεταστική.

Για τη συμμετοχή σας στις προφορικές εξετάσεις υποχρεωτικά πρέπει να έχετε ενεργοποιημένα την κάμερα και το μικρόφωνό σας για λόγους ταυτοποίησης.
Σύνδεσμος, ημέρα, ώρες και ομάδες εξέτασης θα ανακοινωθούν από τον διδάσκοντα στις αρχές Ιουνίου.

Καλή επιτυχία
Ο Διδάσκων