ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Οι φοιτητές που κατέχουν τίτλο επιπέδου Γ2 στην αγγλική ή γαλλική ή γερμανική ή ισπανική ή ιταλική γλώσσα θα πρέπει να τα καταθέσουν στην Γραμματεία του Τμήματος αίτηση  (υπάρχει συνημμένη στην ανακοίνωση) με συνημμένο τον τίτλο.
Η κατάθεση μπορεί να γίνει σε όποιο χρόνο επιθυμούν. Δεν υπάρχει καταλυτική ημερομηνία

Επίσης όσοι φοιτητές έχουν ολοκληρώσει με τα μαθήματα και εισέρχονται στο universis,το μήνυμα που εμφανίζετε «ότι δεν πληρούν τις προϋποθέσεις» θα πρέπει να το αγνοήσουν καθώς δεν υπολογίζονται οι συντελεστές.
Οι φοιτητές που θέλουν να  καταθέσουν αίτηση συμμετοχής στην τηλε ορκωμοσία του Σεπτεμβρίου,και τους εμφανίζει αυτό το μήνυμα, θα προχωρήσουν κανονικά στην κατάθεση αίτησης.

ΟΛΟΙ οι φοιτητές, για επικοινωνία  και την εξυπηρέτηση τους με την γραμματεία  , θα πρέπει να χρησιμοποιούν ΜΟΝΟ τον ιδρυματικό τους email.

Αρχεία: