Ανακοίνωση προς όλους τους φοιτητές του ΤΙΕ για την εξ αποστάσεως εξέταση μαθήματων στην εξεταστική Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2021.

Προς όλους τους φοιτητές του ΤΙΕ

ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ:
Εν όψη της εξεταστικής περιόδου Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2021,η οποία θα πραγματοποιηθεί από Δευτέρα 25/1/2020 έως και Παρασκευή 12/2/2021 ύστερα από σχετική απόφαση της Συγκλήτου του ΔΠΘ
ΠΡΕΠΕΙ οι φοιτητές  του Τμήματος που επιθυμούν να λάβουν μέρος στις εξετάσεις να ΔΗΛΩΣΟΥΝ από το Σάββατο  16/1/2021  έως και την Κυριακή 24/1/2021 μέσω του Students.duth.gr ότι:
ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΟΥ ΔΙΕΠΕΙ ΤΙΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.
Κατόπιν θα δηλώσουν τα μαθήματα στα οποία  επιθυμούν να εξεταστούν.
Οι φοιτητές που δεν θα πραγματοποιήσουν την παραπάνω διαδικασία, ΔΕΝ θα έχουν  το δικαίωμα  συμμετοχής στις εξετάσεις αυτής της περιόδου.
Επίσης ΔΕΝ μπορεί να γίνει προσθήκη ή αφαίρεση μαθημάτων στην δήλωση του τρέχοντος εξαμήνου σπουδών