Κατάθεση δικαιολογητικών για ορκωμοσία.

Ανακοινώνεται στις φοιτήτριες και στους φοιτητές του Τμήματός μας που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους(Εξεταστική περίοδο Φεβρουαρίου 2019) ότι μπορούν να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος από τις 26/3/2019  έως τις 5/4/2019 -Δευτέρα-Τρίτη και Πέμπτη και ώρες 11:00-13:00 για να καταθέσουν τα ακόλουθα δικαιολογητικά ορκωμοσίας, ώστε να γίνει έλεγχος των δικαιολογητικών και της βαθμολογικής κατάστασης των υποψηφίων για ορκωμοσία:

1. Επιστρέφονται στη Γραμματεία το δελτίο αναγνώρισης(για τους παλαιους φοιτητές-αν υπάρχει), το πάσο και το πανεπιστημιακό βιβλιάριο υγείας(αν υπάρχει).
  2. Βεβαίωση από τη Βιβλιοθήκη του Τμήματος (αφού επιστρέψει ο φοιτητής την κάρτα δανεισμού) ότι ο φοιτητής δεν οφείλει βιβλία.  (Ισχύει για ΟΛΟΥΣ τους φοιτητές)
  3. Έντυπα ορκωμοσίας (πατήστε εδώ)

Οι φοιτητές έχουν τη δυνατότητα να αποστείλουν τα δικαιολογητικά με courier αφού επικοινωνήσουν με τη βιβλιοθήκη (τηλ 2531039465).
Για όσους φοιτητές επιθυμούν  Βεβαίωση περάτωσης Σπουδών  θα πρέπει να καταθέσουν μαζί με τα δικαιολογητικά μια αίτηση (΄Εντυπα-αίτηση Γενικής χρήσης) στην οποία θα αναφέρεται με ποιό τρόπο θα γίνετε η παραλαβή της βεβαίωσης(ΕΛΤΑ-Courier).
Η βεβαίωση θα είναι έτοιμη για όσους αιτηθούν σε 7-8 ημέρες.