ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ ΑΠΌ ΤΗΝ 1η ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 31η ΜΑΡΤΙΟΥ 2018

Στην πρακτική άσκηση του Τμήματος Ιστορίας και Εθνολογίας της περιόδου Μαρτίου 2018 θα λάβουν μέρος οι φοιτητές/φοιτήτριες που αναγράφονται στη συνημμένη κατάσταση. Οι υπόλοιποι θα λάβουν μέρος στην αντίστοιχη της περιόδου Μαΐου.

Όσοι από τους φοιτητές που αναγράφονται στην κατάσταση αντιμετωπίζουν κάποιο σοβαρό πρόβλημα και δεν μπορούν να πραγματοποιήσουν την πρακτική άσκηση παρακαλούνται να επικοινωνήσουν επειγόντως με τον κ.
Στρατηγόπουλο.

Επίσης, αν κάποιος από τους αναγραφόμενους φοιτητές δεν έχει κάνει ηλεκτρονική αίτηση, να  την υποβάλει αμέσως. Σε αντίθετη περίπτωση θα διαγραφεί αυτόματα από την κατάσταση.

Δεν υπάρχει δυνατότητα να γίνει αλλαγή του φορέα που θα κάνει πρακτική άσκηση ο κάθε φοιτητής.

Ο Επιστημονικά Υπεύθυνος
Δημοσθένης Στρατηγόπουλος