Προθεσμία κατάθεσης δικαιολογητικών για ορκωμοσία.

Ανακοινώνεται στις φοιτήτριες και στους φοιτητές του Τμήματός μας που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους ότι μπορούν να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος από τις 23/8 έως τις 08/09/2017 και ώρα 11:00-13:00 για να καταθέσουν τα ακόλουθα δικαιολογητικά ορκωμοσίας, ώστε να γίνει έλεγχος των δικαιολογητικών και της βαθμολογικής κατάστασης των υποψηφίων για ορκωμοσία:

1. Επιστρέφονται στη Γραμματεία το δελτίο αναγνώρισης, το πάσο και το πανεπιστημιακό βιβλιάριο υγείας (άν υπάρχει)
  2. Βεβαίωση από τη Βιβλιοθήκη του Τμήματος (αφού επιστρέψει ο φοιτητής την κάρτα δανεισμού) ότι ο φοιτητής δεν οφείλει βιβλία.
  3. Βεβαίωση από το Σ4 γραφείο των εστιών (στην Πανεπιστημιούπολη, παραπλεύρως του Τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας ) ότι ο φοιτητής δεν έχει εκκρεμότητα με δωμάτιο
  4. Έντυπα ορκωμοσίας (πατήστε εδώ)

Οι φοιτητές έχουν τη δυνατότητα να αποστείλουν τα δικαιολογητικά με courier αφού επικοινωνήσουν με τη βιβλιοθήκη (τηλ 2531039465) και το Σ4 γραφείο των εστιών (τηλ 2531052012 - 52026) προκειμένου να αποσταλούν οι βεβαιώσεις τους απευθείας στη Γραμματεία του Τμήματος.
Επίσης όσοι φοιτητές κατά την διάρκεια  της φοίτησης  τους συμμετείχαν σε πρακτική άσκηση θα πρέπει να καταθέσουν  αντίγραφα των βεβαιώσεων  που τους χορηγήθηκαν από τους αρμόδιους φορείς.